fbpx

Powitanie

Marzec 22, 2019

Podcast – Jak zarabiać na promocjach bankowych. Powitanie.

JAK ZARABIAĆ NA PROMOCJACH BANKOWYCH to poradnik, który będzie Cię prowadzić przez temat promocji bankowych, pokaże, że to nie banki mają na nas zarabiać, ale to dzięki pewnym rozwiązaniom to właśnie my możemy i powinniśmy zarabiać na bankach. Dam Ci wiele podpowiedzi, jak rozwinąć się w tym temacie, dlaczego warto z tego korzystać, skąd brać wiedzę na temat aktualnych promocji, jak skategoryzować promocje, czy, dlaczego i z których warto brać udział. Dostaniesz DARMOWE narzędzie, dzięki któremu będziesz mieć aktualne promocje, przypomnienia, swoje promocje, ustawienia i wiele innych. Mam nadzieję, że będzie to dobry kanał zdobywania wiedzy i doświadczeń w tym zakresie.

Pobierz podcast

Bonusy

Ponieważ to nasz pierwszy odcinek podcastu, wszystko jest dla nas nowe. Mamy nadzieję, że w tej sekcji niebawem pojawią się ciekawe atrakcje, ale póki co, mamy dla Was powitalny uśmiech!

Podcast do czytania – transkrypcja odcinka

To jest podcast: Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Odcinek pierwszy. Powitanie

Cześć, nazywam się Tomasz Augustynowicz, jestem pomysłodawcą i twórcą BankoMocy aplikacji na smartfony z systemem Android do zarządzania promocjami bankowymi. Chciałbym Cię zaprosić, do obejrzenia mojego cyklu poradników. Jak zarabiać na promocjach bankowych. Mój poradnik będzie Cię prowadzić przez temat promocji bankowych, pokażę, że to nie tylko banki mają na nas zarabiać, ale to dzięki pewnym rozwiązaniom to właśnie my też możemy i powinniśmy zarabiać na bankach. Dam Ci wiele podpowiedzi jak rozwinąć się w tym temacie, dlaczego warto z takich promocji korzystać, skąd brać wiedzę na temat aktualnych promocji, jak skategoryzować promocje, czy, dlaczego i z których warto brać udział. Dostaniesz również możliwość pobrania darmowego narzędzia, dzięki któremu będziesz mieć bieżący dostęp do listy aktualnych promocji, funkcję przypomnień o terminach, portfel swoich promocji i wiele innych przydatnych funkcji. Mam nadzieję, że będzie to dobry kanał zdobywania wiedzy i doświadczeń w tym zakresie. Jeśli spodoba Ci się ten cykl poradników zapraszam do subskrypcji kanału, pozostawienia komentarzy oraz do polubienia naszego Fanpage na Facebook’u. Jeśli jednak uważasz, że czegoś brakuje, że powinienem dodać odcinek o czymś, co Ciebie interesuje lub że jest coś niejasne, nieprecyzyjne to też daj mi znać. Na tym kanale chcę prowadzić merytoryczną dyskusję, dzięki której wszyscy konsumenci treści będą się mogli pozytywnie rozwijać. Na początku planuję przedstawić tu informacje z 3 kategorii. Oczywiście w dalszym etapie rozwoju będzie ich przybywać, ale na razie wyglądać to będzie następująco:

Po pierwsze – treści dość uniwersalne, wyjaśniające, jak działa mechanizm promocji bankowych, jak na tym zarobić, dlaczego warto z tego skorzystać, oraz wiele ciekawych bankowo finansowych tematów.

Po drugie – treści dotyczące BankoMocy, czyli co to jest Bankomoc, jak mam z tego korzystać, jak dobrze skonfigurować swoje ustawienia banki, konta, karty itd. Jak działa filtrowanie i dlaczego to takie dobre narzędzie. Opowiem też o programach poleceń, dzięki którym i Ty, będziesz mogła/będziesz mógł dodatkowo zarobić, oraz najważniejszy atut – przypomnienia. Jak działają i dlaczego temat promocji bankowych stanie się dostępny również dla Ciebie, być może bałaganiarza czy zapominalskiego.

Po trzecie – treści o krótszym zasięgu czasowym, czyli typowo dotyczące aktualnych promocji bankowych. Jak z nich skorzystać co jest wymagane co trzeba, a co można zaznaczyć, jak spełnić warunki promocji. Z doświadczenia wiem, że banki część z nich robią cyklicznie, zmieniają się daty spełniania warunków, oraz czasami drobne warunki  (np. raz trzeba płacić BLIKiem, a raz nie). Spokojnie, wyjaśnię też, co to jest ten czarodziejski polski BLIK. Będę więc próbować wyjaśniać i kategoryzować to tak, by mimo wszystko treści te były jak najdłużej aktualne. To chyba na razie tyle, tytułem wstępu. I pamiętaj

PROMOCJE BANKOWE SĄ DLA CIEBIE.

BankoMoc - Newsletter!

Jak zarabiać na promocjach bankowych? Pobierz naszą aplikację GRATIS i BEZ REKLAM, zapisz się i będziesz otrzymywać tylko najważniejsze informacje o promocjach bankowych, aktualizacjach i nowościach wartych poświęcenia Twojego czasu.

Zapraszam.

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się!

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje